Garanti & İade - MobilyanNet - İnegöl Mobilya

Garanti & İade


    GARANTİ KOŞULLARI


● www.mobilyan.net sitesi ve mağazamızda satılan tüm ürünler, MobilyanNet garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. 


● MobilyanNet garanti ile ilgili sorunlarınızda size Satış Sonrası Hizmet (SSH) departmanı destek verecektir.


● Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar tarafımızdan tarafından giderilecektir. 


● Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.   İADE KOŞULLARI


● İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir. 


● İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki iade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları MobilyanNet tarafından karşılanır. 


● Kişiye özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde (Örneğin; koltuk takımlarında size özel renkte üretim, panel ürünlerde size özel renkte boyama, her hangi bir üründe size özel ebatta üretim v.s.) iade işlemi yapılmamaktadır.


● İade işlemi, ürünün MobilyanNet'e ulaşmasıyla başlar. MobilyanNet ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. 


● İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama yedi (7) iş günü sürmektedir.