Gizlilik Politikası - MobilyanNet - İnegöl Mobilya

Gizlilik Politikası


    GİZLİLİK POLİTİKASI


Bu gizlilik şartları MobilyanNet tarafından, MobilyanNet´in gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.mobilyan.net web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.


● IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.


● Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie´lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.


● Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi) girmelidir. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında ayrıca ürünün tarafınıza gönderilmesi sırasında  kullanılacaktır.


● Kişiye özel bilgiler hiç bir şekilde 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, MobilyanNet sitesinin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.


● Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.


● Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;


  a) 3D güvenli ödeme sistemi ve  SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankanıza iletilir. Bankanızdan tarafınıza SMS ile gönderilen doğrulama kodu ile alışverişinizgerçekleştirilebilir.


  b) Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankanız arasında bir sırdır.


● Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme veya kayıtlarını sildirebilme hakkına sahiptir.