Nakliye & Montaj - MobilyanNet - İnegöl Mobilya

Nakliye & Montaj


    NAKLİYE & TESLİMAT DETAYLARI


   İnegöl Mobilyasının en özgün ve en avantajlı ürünlerini müşterilerine sunan MobilyanNet, sipariş ettiğiniz ürünleri Türkiye'nin her yerine ÜCRETSİZ olarak teslim ediyor!


● Ücretsiz Nakliye hizmeti, ana yol güzergahında bulunan tüm il ve ilçe merkezleri için geçerlidir. Diğer şehirlerde ise, cüz'i bir ara nakliye bedeli ile evinize kadar teslimat yapılabilir.


● Nakliye hizmeti İnegöl ve civarı şehirlere kendi araçlarımızla, bunun dışındaki şehirlere ise sadece mobilya taşımacılığı yapan, konusunda deneyimli lojistik firmaları aracılığıyla sigortalı nakliye garantisiyle yapılmaktadır. 


● Kendi araçlarımızla teslimat yaptığımız İnegöl ve civarı şehirlerde teslim yeri ev içi olup, lojistik firması ile teslimat yaptığımız diğer şehirlerde teslim yeri bina önüdür.


● Teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan dolayı büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda ise siparişler, müşterinin de bilgisi ve onayı dahilinde bulunduğu konuma en yakın merkezi noktaya bırakılabilir.


● Sipariş ettiğiniz ürünlerin teslimatı, siparişi veren kişiye yapılabildiği gibi, siparişi veren kişinin belirteceği 3.'üncü şahıslara da yapılabilir.


● Siparişiniz, tarafınıza bildirilen ürün teslim gününe müteakip bulunduğunuz şehre göre 1-3 gün arasında teslim edilmektedir. Mevsimsel ve benzeri olumsuz koşullar olması durumunda ise bu süreye ilaveten tarafınıza bilgi verilen en kısa sürede siparişiniz adresinize teslim edilir. 


   Bulunduğunuz şehre göre, Ücretsiz Nakliye konusunda daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.


    MONTAJ & KURULUM DETAYLARI


   Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan MobilyanNet, ürünlerinizin montajında da sizin yanınızda!


● İnegöl civarı il ve ilçe merkezlerine kendi araçlarımızla yapılan ürün teslimatlarında montaj hizmeti ÜCRETSİZ olarak tarafımızdan verilmektedir.


● Bunun dışında yer alan diğer şehirlerde ise, cüzi bir ücret mukabilinde MobilyanNet organizasyonu ile montaj hizmeti sağlanmaktadır.


   Ücretsiz montaj hizmeti verdiğimiz şehirleri öğrenmek veya diğer şehirlerdeki montaj hizmeti konusunda daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.